Peru.info.pl - zobacz oferty turystyczne w PERU BOLIWIA OPCJA AMAZONIA, ,  - rezerwuj udane wakacje i noclegi
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > Peru.info.pl  >  Lista ofert  >  Peru - Boliwia /opcja Amazonia/, Peru
Trwa potwierdzanie dostępności oferty, proszę czekać...
UWAGA! Przed dokonaniem rezerwacji sprawdź termin
ważności dokumentów.
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy!
          
 
  • 1.wyszukiwanie ofert
  • 2. szczegóły oferty
  • 3. zamówienie

Peru - Boliwia /opcja Amazonia/, Peru

Peru (pokaż mapę)
Kod oferty: PEDLPR-PERVVI
dodaj do schowka
cena za osobę od:
zawiera:transport, zakwaterowanie, wyżywienie według programu, ubezpieczenie KL i NW
nie zawiera:cena zawiera wszystkie opłaty
zobacz opis
drukujbezpośredni link do oferty »Poleć
transport:
wyjazd z:
terminy:
długość pobytu:
wyżywienie:
dorośli:
podróż z dziećmi
Rezerwuj z Gwarancją Najniższej Ceny! Touroperator:
DODATKOWE INFORMACJE
rezerwacja telefoniczna
801 451 401
12 424 30 50
rezerwacje@travelone.plCzynne:
Poniedziałek-Piątek: 8-21
Sobota-Niedziela: 9-21

Peru - Boliwia /opcja Amazonia/, Peru

Wczasy w: > Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe

Nazwa wg organizatora:


Peru - Boliwia /opcja Amazonia/

KATEGORIA:

wycieczka objazdowa

REGION:

PERU

Szlak:

PERU BOLIWIA opcja: AMAZONIA - 20 dni lub 24 dni

Główne atrakcje:

Cuzco - stolica Imperium Inków Machu Picchu - zapierający dech w piersiach cud świata Sucre - miasto z listy UNESCO w Boliwii Święta Dolina Urubamby Kanion Colca - "polski" i najgłębszy na świecie Jezioro Titicaca i pływające Wyspy Uros Pięknie położone La Paz Tajemnicze linie Nazca Arequipa - najpiękniejsze miasto kolonialne w Peru Iquitos, dżungla i rejs Amazonką

O wycieczce:

Bardzo interesująca wycieczka obejmująca wszystko, co najważniejsze w tych fascynujących krajach. Poza najsłynniejszymi miejscami typu Machu Picchu i Cuzco, zwiedzamy mniej znane i ciekawe miejsca w Boliwii, która jest według nas najciekawszym krajem Ameryki Łacińskiej. Na trasie przebywamy na dużych wysokościach nad poziomem morza, do których organizm zwykle przyzwyczaja się dobrze dzięki aklimatyzacji wynikającej ze znakomitego zaplanowania przez nas tego wyjazdu. Dzięki przelotom wewnętrznym nie musimy pokonywać tych długich i nużących dystansów mikrobusami. Czeka nas wielka różnorodność klimatyczna - od zimnych gór i płaskowyżów do wilgotnego tropiku Amazonii. Wyjazd od lat prowadzą piloci z doskonałą znajomością kultury zwiedzanych krajów i języka hiszpańskiego.

Dzień 1:

Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie i spotkanie z polskim pilotem. Szczegółowa informacja o zbiórce i godzinie odlotu jest podana w Informatorze Przedwyjazdowym, który otrzymuje każdy uczestnik wycieczki. Wylot z przesiadkami do Boliwii. Możliwy nocleg tranzytowy (w cenie wycieczki).

Dzień 2:

Przylot do Santa Cruz, tropikalnego miasta położonego w nizinnej części kraju Boliwii. Spacer po kolonialnym centrum z niską zabudową i katedrą. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w hotelu.

Dzień 3:

Wycieczka do położonego na przedgórzu Andów miasteczka Samaipata. W pobliżu tego małego miasteczka oglądamy tzw. fort, wpisaną na listę UNESCO budowlę, która jest właściwie największą rzeźbioną skałą na świecie - unikalny zabytek z czasów preinkaskich. Postój w punkcie widokowym na Park Narodowy Amboro. Powrót na nocleg.

Dzień 4:

Przejazd na lotnisko i wylot do Sucre, konstytucyjnej stolicy kraju (2790 m n.p.m.). Historyczne, piękne miasto to pierwszy na naszej trasie obiekt wpisany na listę UNESCO. Spacerując podziwiamy kolonialne budowle. Przy głównym placu stoi XVI wieczna katedra, na starym mieście mnóstwo jest też innych, urokliwych kościołów i domów. W tym kościół św. Franciszka, z wież którego wezwano do pierwszego buntu antyhiszpańskiego w 1809 r., który rozpoczął lata walk o niepodległość w całej Ameryce Łacińskiej. Epizod ten nazywany jest "Pierwszym Krzykiem Niepodległości Ameryki" i stanowi dumę mieszkańców miasta. Na centralnym targu widzimy przybywające z okolicy Indianki. W tym miejscu spróbujemy wielu lokalnych smakołyków. Pobyt w Sucre, które leży na znacznej, choć jeszcze nie tak wielkiej wysokości, daje nam możliwość znakomitej aklimatyzacji do czekających nas później wysoko położonych terenów. Nocleg w Sucre.

Dzień 5:

Rano przejazd na lotnisko i wylot do La Paz - największego miasta Boliwii. Lotnisko położone jest na wysokości ponad 4000 m n.p.m. Wycieczka do Doliny Yungas:

wyjazd w kierunku Cordiliera Real. Przejazd przez wysoką przełęcz La Cumbre z zapierającymi dech w piersiach widokami na pokryte wiecznym śniegiem i lodowcami wierzchołki. Zjazd aż 2400 m w dół do tropikalnej i ciepłej doliny. Droga ta jest jedną z najbardziej niesamowitych dróg świata. Odważniejsi mogą spróbować zjazdu rowerem (dodatkowo płatne). Okazja do dotlenienia się, czerpania przyjemności z obecności tropikalnej roślinności i kąpieli w basenie. Nocleg w miejscowości Coroico.

Dzień 6:

Spacer po spokojnym miasteczku. W okolicy uprawia się kawę, banany i cytrusy. Po zobaczeniu jednego z wodospadów wyjazd w drogę powrotną do La Paz z kolejnymi licznymi postojami na fotografowanie. Spacer po starym mieście. Wstępujemy na mate de coca (herbatę z liści koki), która pozwala szybciej przyzwyczaić się do niskiej zawartości tlenu w powietrzu. Wiele osób wzorując się na Indianach, żuje liście koki, co ma przynieść poprawę samopoczucia. Nocleg w hotelu w centrum La Paz.

Dzień 7:

Zwiedzanie La Paz - widzimy katedrę i ozdobne budynki świadczące o minionej świetności miasta. Szczególnym przeżyciem jest wizyta na targu czarownic, gdzie Indianki sprzedają dziwaczne amulety mające chronić przed rozmaitymi nieszczęściami. Wyjazd do podmiejskiej Doliny Księżycowej, która zawdzięczają swoją nazwę wyjątkowym formacjom skalnym. Wyjazd z miasta i podróż przez Altiplano - zimną i surową wyżynę. Niegościnny płaskowyż jest paradoksalnie sercem regionu, stąd wywodziło się kilka kultur prekolumbijskich. Mijając z rzadka rozsiane miejscowości z kamiennymi kościółkami dojeżdżamy do Jeziora Titicaca. Dojeżdżamy do Copacabana, malowniczo położonej miejscowości i tam nocujemy.

Dzień 8:

Odwiedzamy katedrę ze słynną figurą Matki Boskiej. Do tego miejsca pielgrzymują licznie Indianie. Boliwijska Copacabana użyczyła swojego imienia słynnej plaży w Rio de Janeiro. Rejs na Isla del Sol, Wyspę Słońca. Jesteśmy w miejscu narodzenia się kultury Inków. To właśnie stąd pochodził legendarny założyciel Imperium, Manco Capac. Widzimy inkaskie pozostałości, lazurową toń jeziora i ośnieżone wierzchołki na horyzoncie - tego nie można zapomnieć. Wkrótce opuszczamy Boliwię i wjeżdżamy do Peru. Wieczorem dojazd do miasta Puno i nocleg w hotelu.

Dzień 9:

Piękny poranek nad Jeziorem Titicaca. Żeglujemy na pływające Wyspy Uros. Wyspy zamieszkane są przez potomków Indian, którzy chroniąc się przed Inkami, wybudowali świat z trzciny. Zwiedzanie trzcinowych domów, wypróbowanie trzcinowej łodzi. Po południu wycieczka do małej miejscowości Chucuito, znanej ze swojej prekolumbijskiej świątyni płodności Inca Uyo. Głównym elementem wystroju są rzeźby fallusów różnej wielkości, pochodzące z różnych okresów. Nocleg w hotelu w Puno.

Dzień 10:

Podróż do Chivay (ok. 3600 m n.p.m.), miejscowości położonej u wejścia do Kanionu Colca uchodzącego za najgłębszy na świecie (o to miano walczy jeszcze pobliski Kanion Cotahuasi). Droga biegnie przez malownicze góry i oddalone od cywilizacji miejscowości. Wieczorem możliwość kąpieli (wstęp dodatkowo płatny) w basenach z wodą z gorących źródeł. Nocleg w Chivay lub w okolicach tego miasteczka.

Dzień 11:

Przejazd do pobliskiego Cruz del Condor, punktu widokowego nad górnym odcinkiem kanionu Colca. Patrząc na piękne krajobrazy i kanion uświadamiamy sobie jak trudne było pokonanie rzeki Colca kajakiem, co zrobili po raz pierwszy Polacy. To właśnie dzięki Polakom kanion został rozsławiony na cały świat. Często w tym miejscu szybują potężne kondory umożliwiając zrobienie wspaniałych zdjęć. Następnie przejazd przez góry (po drodze przekroczenie przełęczy o wysokości 4910 m n.p.m. i bardzo krótki postój) do starego, kolonialnego miasta Arequipa (2330 m n.p.m.), leżącego u stóp czynnego wulkanu El Misti. W końcu opuszczamy duże wysokości, co poprawia funkcjonowanie naszych organizmów. Spacer po zabytkowym centrum Arequipy i zwiedzanie tego najpiękniejszego kolonialnego miasta Peru. Oglądamy Plaza de Armas z katedrą oraz klasztor św. Katarzyny (Monasterio de Santa Catalina), który tworzy swoiste miasteczko w mieście. Niemal odczuwamy tutaj atmosferę z XVI i XVII wieku. Nocleg w hotelu w Arequipie.

Dzień 12:

Po śniadaniu i porannym spacerze po kolonialnym centrum miasta długi przejazd do Nazca, jednego z najdziwniejszych miejsc na świecie, które wywołuje spory i powstawanie najdziwniejszych teorii. Droga Panamerykańska którą udajemy się do Nazca prowadzi wzdłuż pustynnego wybrzeża Pacyfiku. Krajobrazy tej trasy wielu osobom kojarzą się z Księżycem lub Marsem - suche formacje skalne i piaskowe wyglądają nieziemsko. Nocleg w hotelu w Nazca.

Dzień 13:

Głównym celem w tym dniu jest ujrzenie na własne oczy tajemniczych figur i rysunków kultury Nazca. Jest to jedna z najdziwniejszych pozostałości dawnych cywilizacji i nie brak teorii o ich pozaziemskim pochodzeniu. Ogromne rysunki Nazca widać bowiem właściwie wyłącznie z powietrza. Lot widokowy nad liniami Nazca, podczas którego oglądamy najważniejsze rysunki - m.in. małpę, kondora, pająka, linie przypominające pasy startowe dla pojazdów kosmicznych… (Koszt lotu nie jest wliczony w cenę wycieczki - opłata wg aktualnych cen - ok. 110 USD). Osoby, które nie decydują się na lot, mogą zobaczyć fragmenty rysunków z małej wieży widokowej. Po obserwacji Płaskowyżu Nazca kierujemy się ponownie w góry w kierunku głównego łańcucha Andów. Wjazd karkołomnymi serpentynami na większe wysokości. Przejazd przez rejon Parku Narodowego Pampa Galeras, gdzie chroni się liczne peruwiańskie wikunie. Nocleg po drodze w jednym z miasteczek andyjskich.

Dzień 14:

Podróż do Cuzco, dawnej stolicy imperium Inków, położonej na wysokości 3320 m n.p.m. Przejazd drogą z pięknymi, andyjskimi krajobrazami, szczyty wydają się być na wyciągnięcie ręki. Dojazd do Cuzco, czyli inkaskiego "Pępka Świata" - w XV w. stolicy państwa ciągnącego się na obszarach od współczesnej Kolumbii po Chile i Argentynę. Spacer po centrum miasta. Wszyscy uczestnicy wycieczki są już doskonale zaaklimatyzowani i wysokość Cuzco nie robi na nikim wrażenia. Nocleg w Cuzco.

Dzień 15:

Spacery po Cuzco i zwiedzanie dawnej stolicy imperium Inków. Zobaczymy Plaza de Armas z katedrą i kościołem El Triunfo. Zwiedzamy dawną Świątynię Słońca (Coricancha) - obecnie kościół i klasztor Dominikanów oraz inne miejsca. Widzimy, że Hiszpanie zbudowali miasto wprost na fundamentach budowli Inków. Podziwiamy idealnie dopasowany dwunastokątny kamień - świadectwo doskonałości budowniczych inkaskich. Wizyta w górującej nad miastem inkaskiej twierdzy Sacsaywaman z widokiem na okolicę. Popołudniu czas na zakup pięknych pamiątek i samodzielne spacery po mieście. Wieczorem mamy okazję uczestniczyć w pokazach tańca lub muzyki andyjskiej (dodatkowo płatne, w miarę wolnych miejsc). Nocleg w Cuzco.

Dzień 16:

Wycieczka do Doliny Urubamby, niegdyś kwitnącego regionu państwa Inków, które było niemal spichlerzem imperium. Dnem doliny płynie spieniona rzeka Urubamba. Zwiedzanie imponujących ruin inkaskiego miasta i współczesnego Pisac ze słynnym targiem, który dzisiaj jest miejscem pełnym straganów z pamiątkami. Po drodze mijamy tarasy uprawne i indiańskie miejscowości. Czasem można mieć wrażenie, że czasy Inków wciąż trwają. Drugim ważnym centrum archeologicznym jest twierdza w Ollantaytambo, która była pilnie strzeżoną bramą do Świętej Doliny Inków. Nocleg po drodze.

Dzień 17:

Podróż pociągiem do Machu Picchu. Linia kolejowa biegnie wąską doliną wzdłuż rzeki Urubamby. Odsłaniają się coraz ciekawsze krajobrazy, a zieleń robi się intensywniejsza. Dojeżdżamy do stacji kolejowej obok Machu Picchu - Mekki podróżników z całego świata. Zwiedzanie ruin miasta Inków w pięknej scenerii gór pokrytych wieczną zielenią. Czas na fotografowanie i zadumę w tym magicznym miejscu. Powrót pociągiem i busem do Cuzco. Przejazd do hotelu w Cuzco i nocleg.

Dzień 18:

Przejazd na lotnisko i wylot do Limy, stolicy kraju. Zwiedzamy "Miasto Królów", które przez cały okres kolonialny było stolicą Wicekrólestwa Peru. Centralne miejsce zajmuje Plaza de Armas z katedrą (w której znajduje się grób Francisca Pizarro) i Pałacem Prezydenckim. Cały obszar był przebudowany przez polskiego architekta - Ryszarda de Jaxa Małachowskiego. Odwiedzamy klasztor Franciszkanów z piękną biblioteką i budzącymi grozę katakumbami. Niewątpliwą atrakcją jest obraz Ostatniej Wieczerzy, której uczestnicy jedzą… świnkę morską. Przejazd przez elegancką dzielnicę Miraflores i inne części miasta. Nocleg w Limie.

Dzień 19:

Podsumowaniem wyprawy będzie dla chętnych wizyta w wybranym muzeum z kolekcją sztuki prekolumbijskiej (wstęp do muzeum poza ceną wycieczki). Limeńskie muzea szczycą się bogatymi kolekcjami przedmiotów z całego Peru. Pokazują one nie tylko osiągnięcia Inków, ale też innych wielkich cywilizacji tego obszaru. Czas wolny na zakupy i odpoczynek a wieczorem wylot do Europy.

Dzień 20:

Powrót do Warszawy na lotnisko Chopina. OPCJONALNE PRZEDŁUŻENIE - AMAZONIA

Dzień 19:

Po południu wylot do Iquitos, stolicy peruwiańskiej Amazonii. Tam rozstaniemy się z chłodem i zaraz po wyjściu z samolotu uderzy nas fala tropikalnego, parnego powietrza. Wyjazd "na lekko", ciepłe i niepotrzebne rzeczy pozostawiamy w Limie. Położone nad Amazonką Iquitos jest szczególne, nie ma ze światem żadnego połączenia drogowego, ani kolejowego. Nocleg w hotelu w Iquitos.

Dzień 20:

Krótkie poznawanie tego gorącego, tropikalnego miejsca - żelazny dom Eiffla, dzielnica nadbrzeżna. Dojazd do portu rzecznego. Rejs motorowymi łodziami Amazonką i jej odnogą do bungalowów położonych w dżungli. Z lokalnym przewodnikiem poznajemy las, składamy wizytę w wiosce Indian Yagua. Tubylcy choć widują często turystów, wciąż zachowali sporo ze swojej kultury i swój język. Będziemy mogli własnoręcznie (ustnie) wypróbować strzały z dmuchawek. Dzisiaj nie używa się już zatrutych strzał. Chętni będą mogli zaopatrzyć się w proste, indiańskie wyroby. Po zapadnięciu zmroku, dla chętnych, nocny spacer pod kierunkiem indiańskiego przewodnika. Szansa spotkania się oko w oko z czarną wdową lub aligatorem. Nocleg w bungalowach w dżungli.

Dzień 21:

Wypłynięcie łodzią - poszukiwanie słodkowodnych delfinów. W Amazonce zachowały się jeszcze dwa gatunki delfinów i mamy całkiem sporą szansę ich wypatrzenia. Czeka nas także połów piranii, te groźne ryby są całkiem smaczne i w przypadku sukcesu przyrządzi je nasz kucharz. Czas na wypoczynek w bungalowach, delektowanie się dobrą kuchnią i drinkami. Dla chętnych piesza wycieczka z lokalnym przewodnikiem po dżungli. Mamy okazję dowiedzieć się więcej o roślinach. To właśnie z serca Amazonii pochodzi większość roślin stosowana we współczesnej medycynie. W gęstej dżungli trudno wypatrzyć większe gatunki zwierząt, jednak lokalny tropiciel może pomóc nam w zobaczeniu ciekawych gatunków, na przykład olbrzymiej anakondy. Nocleg w bungalowach.

Dzień 22:

Po śniadaniu powrót rzeką do cywilizacji Iquitos. Kończymy spotkanie z Amazonią wylatując do Limy, przejazd do hotelu i nocleg tranzytowy.

Dzień 23:

Przejazd na lotnisko i wylot do Europy.

Dzień 24:

Powrót do Warszawy na lotnisko Chopina.

DOPŁATA DO OPCJI AMAZONIA:

1065 USD

ZNIŻKI:

4% ceny - dodatkowa zniżka dla Przyjaciół Biura (definicja Przyjaciela Biura jest zawarta w Uwagach o Podróżowaniu). Single bez dopłaty - w przypadku braku możliwości dokwaterowania i przy zapisie minimum 3 miesiące przed wycieczką. Bezkosztowa zamiana nazwiska - najpóźniej 6 miesięcy przed rozpoczęciem wycieczki. Zniżki naliczane są od ceny podstawowej (poza pakietem dewizowym).

Płatność:

I rata - 10% ceny wycieczki płatne do 2 dni od zapisu II rata - 30% ceny wycieczki płatne 95 dni przed datą wyjazdu III rata - płatność do 100% - 45 dni przed datą wyjazdu Płatność w USD (na konto USD) lub w PLN (na konto PLN) według średniego kursu NBP z dnia wpłaty.

Świadczenia:

Bilety lotnicze, opłaty i podatki lotniskowe (poza ewentualnymi indywidualnymi opłatami wylotowymi), minimum 20kg bagażu nadawanego/os.; wszelkie inne koszty transportu (minibusy, autokary, przejazdy między lotniskami i hotelami, rejsy); wyżywienie - śniadania w hotelach, 2 obiady i 1 kolacja (w Amazonii dodatkowe 2 obiady i 2 kolacje); noclegi (pokoje 2 osobowe) - hotele lub pensjonaty 3* - 4* (wg oceny biura), Amazonia - bungalowy w dżungli (pokoje z łazienkami); opłaty za wstępy do parków narodowych i obiektów wymienionych w programie; ubezpieczenie KL, NNW i bagaż; opłata TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny); lokalni przewodnicy w wybranych miejscach; opieka polskiego pilota na całej trasie.

Cena nie obejmuje:

Ewentualnej dopłaty do opcji Amazonia 1065 USD. Obowiązkowego pakietu dewizowego 600 USD płatnego w krajach docelowych zawierającego część świadczeń, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, zwyczajowych napiwków, indywidualnych opłat wylotowych wg aktualnej stawki (łącznie ok. 40 USD/os), aktywności dodatkowych wyszczególnionych w programie, napojów do posiłków wymienionych w programie, pozostałego wyżywienia i napojów, dopłaty do pok. 1-os 720 USD; z Amazonią - 980 USD.

Uwagi:

Liczebności grupy od 8 do 17 osób. Szczegółowy program i uwagi praktyczne każdy Uczestnik otrzymuje przed wyjazdem. Pomimo dobrego rozplanowania wycieczki należy pamiętać, że przebywanie na dużych wysokościach w Peru i Boliwii może spowodować dolegliwości związane z chorobą wysokościową. W przypadku wątpliwości radzimy poradzić się swojego lekarza. Wyżywienie poza wymienionym w programie organizuje na bieżąco pilot. W Amazonii zalecane jest stosowanie środków antymalarycznych po konsultacji z lekarzem. Należy posiadać paszport ważny minimum 9 miesięcy od daty powrotu z przynajmniej dwoma zupełnie wolnymi stronami oznaczonymi, jako strony na wizy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Szczegóły:

Dostępne na naszej stronie www.

Przewodnik: Peru, Peru


Peru
Peru:
Ten południowoamerykański kraj to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Jego górzyste tereny stały się kolebką starożytnej, wysokorozwiniętej cywilizacji. Tajemnicza kraina Inków, słynie przede wszystkim z położonego pośród szczytów Machu Picchu, które do dziś rozbudza wyobraźnię naukowców i poszukiwaczy przygód. Peru to także Cuzco – dawna stolica Imperium Inkaskiego, malowniczy Kanion Colca, jezioro Titicaca czy zagadkowe rysunki na pustyni Nazca. Kraj ten kusi podróżników nie tylko pradawnymi ruinami ale także olśniewającym krajobrazem i bogatą indiańską kulturą i sztuką. Miłośnicy wspinaczki z pewnością odwiedzą peruwiańskie Andy.
czytaj więcej
 

Peru: mapa


Mapy: Peru

oferty z państwa Peru.info.pl

Popularne kierunki
Serwisy tematyczne
Oszczędność i wygoda
Szeroka i aktualna oferta
Bezpieczna rezerwacja
Profesjonalizm od 1999 r.
Renoma i uznanie
Oszczędność i wygoda
Gwarancja Najniższej Ceny
Ceny jak u organizatora
Rezerwacja telefoniczna
i 24h online
Szeroka i aktualna oferta
Zawsze aktualne i pełne ceny
Łatwy wybór z ponad 120 tys. ofert
Porównanie cen hotelu
u różnych organizatorów
Bezpieczna rezerwacja
87 sprawdzonych biur podróży
Płatności w systemie eCard
Bezpieczna szyfrowana rezerwacja
Profesjonalizm od 1999 r.
Jeden z pierwszych portali
w Polsce
Doradcy z wieloletnim doświadczeniem
Biuro w centrum Krakowa
newsletter

Informacje o promocjach i nowościach

Podróże z Grupą TravelOne.pl: wczasy i wycieczki

Wakacje z dziećmi Last Minute
Wakacje z dziećmi Last Minute
Na rodzinne wakacje warto wybrać się do słonecznej Bułgarii, która charakteryzuje się piaszczystymi plażami z łagodnym zejściem do morza. Również Chorwacja zachęca do przyjazdu rodzin z dziećmi, oferując mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Dodatkowo, na portalu TravelOne.pl, znajdziemy wiele atrakcyjnych ofert, w tym Grecja Last Minute czy Portugalia Last Minute, które pozwolą nam zaplanować wczasy w znacznie niższej cenie. Polecamy również Wyspy Kanaryjskie, gdzie znajdziemy najlepsze parki wodne z licznymi zjeżdżalniami, które są ulubionym miejscem dzieci.
 
Egzotyczne plaże w cenach Last Minute - wakacje w Tajlandii >>
Luksusowy urlop w Emiratach Arabskich - zobacz hotele z All Inclusive >>
Morze Cudów i Cuda Nad Rzeka -  wycieczki objazdowe do Izraela >>